Patch info (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན
