Patch info (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fixed
ca: Fixat
