Patch info (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Unknown
da: Ukendt

en: Active
da: Aktiv

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fixed
da: Fast

en: Custom path
da: Tilpasset sti

en: Needs review
da: Skal gennemses
