Patch info (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
