Patch info (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: URL
he: כתובת URL

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Fixed
he: קבוע
