Patch info (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið
