Patch info (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Active
km: សកម្ម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
