Patch info (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو
