Patch info (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Fixed
lt: Fiksuotas
