Patch info (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Active
lv: Aktīvs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fixed
lv: Fiksēts
