Patch info (1.0.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Unknown
no: Ukjent

en: Active
no: Aktiv

en: Custom
no: Tilpasset

en: Fixed
no: Fast
