Patch info (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Active
nl: Actief

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fixed
nl: Vast

en: Custom path
nl: Aangepast pad

en: Needs review
nl: Te beoordelen
