Patch info (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Active
oc: Actiu

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fixed
oc: Fixe

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion
