Patch info (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Active
pl: Aktywne

en: Custom
pl: Własne

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia
