Patch info (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Fixed
ps: ثابت شوی
