Patch info (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fixed
pt: Fixo

en: Needs review
pt: Precisa ser revisado
