Patch info (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fixed
ro: Fix
