Patch info (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar
