Patch info (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Unknown
sv: Okänd

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fixed
sv: Fast

en: Needs review
sv: Behöver översyn
