Patch info (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
