Patch info (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Fixed
tr: Sabit
