Patch info (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ
