Patch info (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fixed
az: Sabit
