Patch info (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fixed
cs: Pevná
