Patch info (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Active
de: Aktiv

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fixed
de: Statisch

en: Custom path
de: Benutzerdefinierter Pfad

en: Needs review
de: Überprüfung erforderlich

en: Postponed
de: Verschoben

en: Needs work
de: Bearbeitung notwendig
