Patch info (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Active
el: Ενεργό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fixed
el: Σταθερό
