Patch info (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist
