Patch info (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Active
fi: Voimassa

en: Custom
fi: Oma

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta
