Patch info (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Active
hu: Aktív

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Needs review
hu: Átnézést igényel
