Patch info (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Active
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Fixed
id: Tetap
