Patch info (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Unknown
ja: 不明

en: Active
ja: アクティブ

en: Custom
ja: カスタム

en: Fixed
ja: 固定

en: Needs review
ja: 要レビュー
