Patch info (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Active
ka: აქტიური

en: Fixed
ka: ფიქსირებული
