Patch info (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
