Patch info (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Active
ml: സജീവമായ
