Patch info (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Unknown
sl: Neznan

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno
