PatchInfo (8.x-2.0-rc3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Includes:
az: Daxildir:

en: Enabled: %includes
az: Aktiv: %includes

en: Disabled: %disabled
az: S[ndwrwlwb]: %disabled
