PatchInfo (8.x-2.0-rc5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Includes: %includes
it: Include: %includes

en: Includes:
it: Include:

en: Enabled: %includes
it: Attivati: %includes

en: Disabled: %disabled
it: Disattivati: %disabled
