PatchInfo (8.x-2.0-rc5) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Includes: %includes
ms: Termasuk: %includes

en: Includes:
ms: Termasuk:

en: Enabled: %includes
ms: Dibolehkan: %includes

en: Disabled: %disabled
ms: Dinyahbolehkan: %disabled
