Patchstack (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Active
af: Aktief

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Never
af: Nooit

en: Pending
af: Hangende
