Patchstack (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Active
am: ገባሪ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: @time ago
am: @time በፊት
