Patchstack (1.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Active
ar: نشط

en: 1 minute | @count minutes
ar[0]: 0 دقائق
ar[1]: دقيقة واحدة
ar[2]: دقيقتان
ar[3]: %count دقائق
ar[4]: %count دقيقة
ar[5]: %count دقيقة

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Never
ar: أبدا

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Task
ar: مهمة

en: Pending
ar: معلّق

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Missing
ar: مفقود

en: Installed
ar: مثبت

en: Ping
ar: الإشارة

en: Automated Cron
ar: الجدول الزمن الالي
