Patchstack (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Active
ast: Activu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Never
ast: Nunca

en: @time ago
ast: hai @time

en: Installed
ast: Instaláu
