Patchstack (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Active
az: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Never
az: Heç vaxt

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Automated Cron
az: Avtomatlaşdırılmış Cron
