Patchstack (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Active
be: Актыўна

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Never
be: Ніколі

en: Pending
be: Чакае

en: @time ago
be: @time таму

en: Installed
be: Усталявана
