Patchstack (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Active
bg: Активен

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Never
bg: Никога

en: Pending
bg: В изчакване

en: @time ago
bg: преди @time

en: Ping
bg: Прозвъняване
