Patchstack (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
