Patchstack (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
