Patchstack (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Active
bs: Aktivan

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: @time ago
bs: prije @time
