Patchstack (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Active
ca: Actiu

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Never
ca: Mai

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Security
ca: Seguretat

en: Task
ca: Tasca

en: Pending
ca: Pendent

en: @time ago
ca: fa @time

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: @count seconds
ca: @count segons

en: Last Run
ca: Última execució

en: in @time
ca: a @time

en: Next Run
ca: Pròxima execució
