Patchstack (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Active
cs: Aktivní

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Never
cs: Nikdy

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Automated Cron
cs: Automatizovaný plánovač (cron)
